KayseriPanel.Com

Web Tasarım - Seo - Reklam Ajansı Yazılım Hizmetleri

SesliPanel SesliChat Sitesi Müşterileri Bilgilendirme

SesliPanel piyasasında görmek istemedigimiz fakat sıkca yaşandıgını gördügümüz olumsuzlukları,siz müşterilerimize açıklamayı bir borç biliyoruz.

SesliChat Panelleri olarak hizmet veren bir çok şahıs malesef bu işi amatorce yapmakta bunun yanısıra amacı sadece insanları dolandırarak gelir elde etmeye çalışmaktadırlar.
Burada dikkatli olması gerekenler siz sayın müşterilerimizdir.Dikkat edilmesi gereken konuları daha öncede yayınlamıştık.Fakat bu tür olaylar malesef halen devam etmektedir.

Sesli chat işi biz panelcilerede gerçekten pahalıya maal olan bir sistemdir.Bunun için öncelikle çok ucuz fiyatlarla site açmayı vaadeden şahıslara kesinlikle güvenmeyin.
Panelcilerin speakychatten oda alış fiyatları genelde aşşagı yukarı aynıdır.8,5 € 9 € civarındadır.

Şimdi size 3 Odalı bir site için panelci masraflarını çıkaralım.

3 oda 9 € dan yaklaşık = 54 tldir

1 Adet domain (site adı) = 17 tl dir

Site için gerekli Host alanı = 45 tldir

Bu bize yansıyan masraflardır.

Toplamı 116 tl eden bu masrafların altında malesef satış yapan şahıslar kesinlikle dogru iş yapmıyorlardır.
Bu masraflarda vergi + sigorta +kdv ve aylık ödenen sunucu ücretleri bile dahil değildir.

Bazı müşteri adayları başka panelcide daha ucuz ve referanslarıda var şeklinde sözler söylerek tercih hakkını malesef dolandırıcı şahıslar için kullanmaktadır.
Bu nasıl oluyorda referansları var diyorsanız cevabımız şu şeklide olacaktır.
Uzun yıllar piyasadaki edindigimiz tecrubelere dayanarak şunu söyleyebilirim.İlk önce sahtecilikle bir panelci sitesi kuruluyor.Sonra uygun fiyatlarla satış yapılıyor
Belli bir müşteri potansiyeline ulaşıldıgı zaman yani bu 1 ayda sürebilir 6 ayda sürebilir.Müşteri kitlesi oluşturulduktan sonra müşterilerden bütün ödemeler toplanıyor ve sitelerin tamamı
o ay kapatılıyor.Size bahane olarakda sorunlar oldugunu kendisinin dolandırıldıgını söylerek kendisini haklı çıkarmaya çalışıyor.Bu şekilde sizi inandırdıktan sonra
başka panel ismiyle aynı sahtekarlıga tekrar devam ediyor.Sözde magdur olan panelci bu sayede eski müşterilerini kaybetmeden müşterilerden tekrar para toplamak şartıyla sitelerini tekrar kuruyor.

2. seçenek ise siz siteyi açtıktan sonra sözde panelci olan şahıs kendi kurdugu siteye saldırı yapıyor.Bilerek girişleri kapatıyor sorun var diye ve bunun gibi şeyler.Bunu yapmasındaki sebeb ise
müşteri sıkılsın ve panelcinin oda ödemesi gelmeden müşteri başka panelciye gitsin ve bütün para panelciye kalsın.Bunu yapmasının sebebi budur.

Yapmanız gerekenler nedir ? Nasıl saglam bir panelci bulabilirim ?

 Öncelikle Fiyat konusuna dikkat edin yazımızda açıkladıgımız gibi olması gereken oda fiyatı standart 25 tl dir.Oda sayısı 10 ve üzerinde olursa 23-22-21 tl gibi fiyatlardan almanız dogaldır.
Referanslarını inceleyin.Bu işi ciddi anlamda yapan emek vermiş insanların mutlaka 1 yılı aşkın o panelciyle çalışan eski müşterileri vardır.Öncelikle onları sorup siteyi inceleyebilrsiniz.

Biz kayseri panel olarak piyasada kimler sahtekarlık olarak bu işi yapıyor çok iyi biliyoruz.Ama bu isimlerle ilgili açıklama yapmak bize yakışmaz.Bu yüzden sizler onların tuzagına düşmeyerek onlara gereken cevabı verebilirsiniz.

Acele etmeyin araştırın öyle alın.Para kolay kazanılmıyor.Çöpe atacak paranız varsa ona bişey diyemeyiz.Tşkler…

Kayseri PaneL Sesli Sohbet Hizmetleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı