KayseriPanel.Com

Web Tasarım - Seo - Reklam Ajansı Yazılım Hizmetleri

SesliPanel Alırken Dikkat Edin !

Daha öncede KayseriPaneL olarak bu konuya benzer açıklama yaptık.Fakat bilinçsiz seslichat müşteri adayları aynı hatayı yapmaktan vazgeçmiyorlar.Bizde Emek vererek bu işi yapanlar adına bu yazıyı yayınlamayı borç biliyoruz.
Son zamanlarda kayseripanel ismini kullanarak googlede başarı elde etmek ve Kayseripanel bünyesindeki müşterileri daha uygun fiyatlarla kendine çekmeye çalışan
Bazı karaktersiz çakma panelciler piyasaya çıkmıştır.Bizi taklit eden veya müşterimize gözünü diken bu karaktersizler Kayseripanel olarak bu piyasada ne kadar büyük oldugumuzu kednileri ispatlamışlardır.
Şimdi esas konuya gelelim; Müşterilerimizin aldandıgı nokta malesef ucuz fiyat vaadleridir. 1 oda 20 tl diye haykıran zavallılar 1 odalı siteyi 40-50 tlye açıp müşterileri olmadık rezilliklerle başbaşa bırakıyorlar.
1 odalı sitenin minimum masrafları şunlardır : 1 oda = 20 tl bir adet kaliteli hosting 50 tl 1 adet domain 16 tl olmak üzere toplam 86 tl dir.Bu bize maliyetidir. odalı sitenin bizim gibi bir anabayiye 86 tl masrafı varken
bu çakma panelciler size 40-50-60 tl fiyatlara nasıl site açabiliyor önce bunu düşünün o zaman farkı anlayabilirsiniz.Seslichat müşteri adayları olarak sizden tek bir istegimiz var.Amacları sahtekarlık olan zavallı insanlara paranızı kaptırmayın.
Kayseripanel olarak Teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı