Tel : 0 530 340 71 72
ÜRÜNLERİMİZ
SUNUCU HİZMETLERİ
ODA FİYATLARI
BLOG
ARŞİV
BANKA
İLETİŞİM
Tel : 0 530 340 71 72 Skype : [email protected]
KayseriPaneL 10. Yılımızı Kutluyoruz

D
U
Y
U
R
U
L
A
R

KayseriPanel Web Yazılım

Sesli Chat Sohbet Panelleri panelcileri

02/06/2010 01:13

KORSAN PANELLERE DIKKAT ETMELIYIZ
Gunumuzde Seslichat firtinasi durmak bilmiyor. Her gun Sesli chat Sitelerine bir yenisi daha ekleniyor.insanlarimizin bilgi yetersizliginden faydalanarak bir takim dolandiricilik ve sahtekarlik cabasi icerisinde olan panelci adı altinda kendisine bir domain ve hosting alip Warez diye tabir ettigimiz forum sitelerine dusmus panelleri editleyip firma makyaji ile satmaya calisan insanlar turemistir.

Biraz dikkatli olarak inceler isek Vurgulamamizin dogru oldugunu anlayacaksiniz. Dikkat eder isek Genelde tum panelci sifati ile is yapan kisiler ayni panelleri ayni makyajlari kullaniyorlar. Cunku kullanilan paneller lisanssiz ve kopya panellerdir. hic bir guvenligi ve hic bir resmiyeti yoktur.
A panel B panel oalrak editlenip size farkli isimler ile ayni kisiler tarafindan satilmakta ve sizleri somurmektedirler.
Bu olusuma dur demek icin 5 10 TL ucuz olan panelleri degil bu isi hakki ile yapanlar ile calismalisiniz.

1 odanin degeri 13 euro iken 10 euro gibi bir rakama veriliyor ise Bunda bir bit yenigi aramak gerekiyor.Burdaki ali cengiz oyununu ise ;
Odayi ucuz olarak gosterip rant saglamaktir.20 gun sonra odalari kapatip gununuz doldu diyerek sizlerden tekrar para talep ederler.
50 site kapasiteli bir sunucuya 100 site koyup maliyeti dusurerek az gider cok kazanc saglamaktadirlar. kazanci sagliyorlar ama kullaniclarin performansini guvenligini dusunmeksizin bu kazanc elde ediliyor.

Sizlerde dogru hizmeti yerinde zamaninda ve eksiksiz almak istiyorsaniz lutfen uyarilarimizi dikkate aliniz ve dogru insanlar ile calisiniz.

NOT !!! Emeginizi sömüren bu alçaklara artık dur deyin.Kayseripanel olarak sadece bizimle çalışmanız için değil, emekleriniz ve paranızı kaptırmamanız için bu yazıyı yazdım.Emek sömürmeyen hakkıyla bu işi yapan herkesle çalışabilirsiniz.İşini düzgün yapan panelciler olarak tek istegimiz , artık sahtekarlara dur demeniz…"Sesli Chat Sohbet Panelleri panelcileri" için 0 yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)


KayseriPanel Web Yazılım

KURUMSAL

Kurumsal kimliği ile tüm bireysel ve kurumsal müşterilerine aynı kalitede, hız ve performansı bir arada sunan KayseriPanel, aynı zamanda yeni nesil teknolojiyi takip ederek ilk yenilikleri müşterilerine sunmayı amaçlamıştır.

İLETİŞİM

ADRES: Organize Sanayi Bölgesi
8. Cadde No : 36
MELİKGAZİ / KAYSERİ

Tel : 0 (530) 340 71 72
Skype: kayseripanel.com
T. Destek: [email protected]

ns1.kayseripanel.net    | 


   ns2.kayseripanel.net

Copyright © 2005 - 2015 KayseriPanel.com - Tüm hakları saklıdır.
Tel : 0 530 340 71 72 Skype : [email protected]
Kayseri Panel Web Hizmetleri