KayseriPanel.Com

Web Tasarım - Seo - Reklam Ajansı Yazılım Hizmetleri

Sesli Chat

Piyasanın detaylarını bilmeyen sesli chat müşterileri ve sesli chat müşteri adayları için önemli bir konuya değinmek istiyorum

Şu anda farklı isimlerde oda sistemleri piyasada mevcuttur.Biz bu oda sistemlerinden Speakychat,TalkyRoom,SpeakyRoom ve EartChat odalarının satışını yapmaktayız.
Kısaca fiyatlar hakkında bilgi verelim

TalkyRoom Ve EartChat odaları piyasa degerleri ortalam 1 Adet Oda Fiyatı 15 Tl dir ve Bu oda sistemlerinde Toplantı ücretsizdir.
SpeakyRoom Oda Sistemi 1 Adet Oda fiyatı ortalama 20 Tldir
SesliChat piyasasında en çok kullanılan Oda Sistemi Olan SpeakChat ise 1 Adet Oda fiyatı 25 Tl Dir.(5 oda üzerinde 22 civarı, 10 oda üzeri 20 tl civarı satışları normaldir)

Bu fiyatları neden yazdık diye soracak olursak esas konunun açıklamasınada gelmiş oluruz.

Bilindigi gibi piyasada haksız şekilde ( Dolandırıcılık Yapan ) Bir çok panelci adında şahıslar vardır.
Hakkıyla bu işi yapmaya çalışan panelcilere zarar verdikleri gibi yine en büyük zararı siz sayın site sahipleri görmektedir

Ben 10 Tl ye oda veriyorum Host Parası Almıyorum Domain benden vs vs gibi bir sürü asılsız iddialarla sizlerin parasını gaspetmek için ugraşan bu sahtekarlara lütfen dikkat edelim.
Bir sitenin meydana gelebilmesi için 17 tl domain 40-50 tl civarı hosting masrafı bulunmaktadır.1 Adette oda açtıgımız zaman ortalama 80 tl masraf çıkmaktadır.
Bunu göze aldıgımızda 50 tl ye 2 odalı 75 tl ye 3 odalı vs gibi seslichat sitelerinin açılamayacagını sanırım açıkca ortaya koyduk.
Siz kendiniz panelci olsanız sitenizi kendiniz kurasnı emin olun bu fiyatlara o siteyi oluşturamazsınız.
Sayın site sahipleri bu tür sahtekarlara gereken tepkiyi vermelisiniz bu sayede tertemiz bir ortamda herkes rahat edecektir.

Belki nette gezinirken yüzlerce panelci sitesine rasgeliyorsunuz.Ama emin olun hakkıyla bu işi yapan 10 kişiyi geçmez bu yüzden panelcinin geçmişini araştırın neler yapmış
onları araştırın sitelerini gezip müşteri memnuniyetini soruşturun bu şekilde herkez daha mutlu olacaktır

Saygılar KayseriPanel…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı