Tel : 0 530 340 71 72
ÜRÜNLERİMİZ
SUNUCU HİZMETLERİ
ODA FİYATLARI
BLOG
ARŞİV
BANKA
İLETİŞİM
Tel : 0 530 340 71 72 Skype : [email protected]
KayseriPaneL 10. Yılımızı Kutluyoruz

D
U
Y
U
R
U
L
A
R

KayseriPanel Web Yazılım

KP Zero Plus Panel Sesli Chat Paneli

09/06/2011 14:28

KayseriPanel yenilikler getirmeye devam ediyor.Yeni panelimizde kullanım açısından ne gibi özelliklerle donatılmıştır sırasıyla bakalım

1 – ) Önceki Panelimizde Sadece internet explorer tarayıcısından giriş yapılmaktaydı.Yeni panelimizde bütün tarayıcılardan giriş yapılabilmektedir. (Google Choreme , Mozilla ,İnternet Explorer )

2 – ) Panelimiz Web 2.0 Kodlama diline uyumlu olarak kodlanmıştır. ( Web 2.0 Gelişen internet yazılımı sektöründeki en son özelligi barındıran bir kodlama sistemidir)

3 – ) Panelimizdeki yeni oluşumla Panel kodlama dili tamamiyle css üzerine oluşturulmuştur.Bu Kodlama Dili Sayesinde panelimiz piyasadaki panellere oranla çok daha hızlı şekilde çalışmaktadır.Kısacası Netinizde sorun olmadıgı sürece donma kasma gibi durumlar artık söz konusu değildir.

4 – ) Panelimizdeki En büyük özelliklerden birisi olan uygulamamızda facebook eklentiniz ile artık facebooktaki arkadaşlarınız daha kolay yolla sitenizde sohbet etmeye yonlendirebilirsiniz.Bu özellikle Sitenizde daha çok user sayısına ulaşabilirsiniz.

5 – )Yonetim Panelini Kullanım açısından sizler için oldukca kolay bir hale getirdik.Odalarını Hızlı bir şekilde düzenleyebilirsiniz.Veya diger işlemleri rahatlıkla yapabilirsiniz.

Demomuzu inceledikten sonra kurulum ücreti olan 75 tl lik ödemeyi yaparak kısa süre içinde paneli kullanmaya başlayabilirsiniz.

Not : Özellikle Panel ücretini sitemizde yazıyoruz.Siz sayın müşterilerimiz arasında her hangi bir fiyat ayrıcalıgının olmadını belirtmek amacıyla
Panel kurulum ücreti olan 75 tl lik tutarı sitemizde bu yüzden yayınlıyoruz…

KayseriPanel Sesli Sohbet Hizmetleri Kalitenin Tek Adresi

Panel hakkındaki yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz"KP Zero Plus Panel Sesli Chat Paneli" için 0 yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)


KayseriPanel Web Yazılım

KURUMSAL

Kurumsal kimliği ile tüm bireysel ve kurumsal müşterilerine aynı kalitede, hız ve performansı bir arada sunan KayseriPanel, aynı zamanda yeni nesil teknolojiyi takip ederek ilk yenilikleri müşterilerine sunmayı amaçlamıştır.

İLETİŞİM

ADRES: Organize Sanayi Bölgesi
8. Cadde No : 36
MELİKGAZİ / KAYSERİ

Tel : 0 (530) 340 71 72
Skype: kayseripanel.com
T. Destek: [email protected]

ns1.kayseripanel.net    | 


   ns2.kayseripanel.net

Copyright © 2005 - 2015 KayseriPanel.com - Tüm hakları saklıdır.
Tel : 0 530 340 71 72 Skype : [email protected]
Kayseri Panel Web Hizmetleri