KayseriPanel.Com

Web Tasarım - Seo - Reklam Ajansı Yazılım Hizmetleri

KP Zero Plus Panel Sesli Chat Paneli

KayseriPanel yenilikler getirmeye devam ediyor.Yeni panelimizde kullanım açısından ne gibi özelliklerle donatılmıştır sırasıyla bakalım

1 – ) Önceki Panelimizde Sadece internet explorer tarayıcısından giriş yapılmaktaydı.Yeni panelimizde bütün tarayıcılardan giriş yapılabilmektedir. (Google Choreme , Mozilla ,İnternet Explorer )

2 – ) Panelimiz Web 2.0 Kodlama diline uyumlu olarak kodlanmıştır. ( Web 2.0 Gelişen internet yazılımı sektöründeki en son özelligi barındıran bir kodlama sistemidir)

3 – ) Panelimizdeki yeni oluşumla Panel kodlama dili tamamiyle css üzerine oluşturulmuştur.Bu Kodlama Dili Sayesinde panelimiz piyasadaki panellere oranla çok daha hızlı şekilde çalışmaktadır.Kısacası Netinizde sorun olmadıgı sürece donma kasma gibi durumlar artık söz konusu değildir.

4 – ) Panelimizdeki En büyük özelliklerden birisi olan uygulamamızda facebook eklentiniz ile artık facebooktaki arkadaşlarınız daha kolay yolla sitenizde sohbet etmeye yonlendirebilirsiniz.Bu özellikle Sitenizde daha çok user sayısına ulaşabilirsiniz.

5 – )Yonetim Panelini Kullanım açısından sizler için oldukca kolay bir hale getirdik.Odalarını Hızlı bir şekilde düzenleyebilirsiniz.Veya diger işlemleri rahatlıkla yapabilirsiniz.

Demomuzu inceledikten sonra kurulum ücreti olan 75 tl lik ödemeyi yaparak kısa süre içinde paneli kullanmaya başlayabilirsiniz.

Not : Özellikle Panel ücretini sitemizde yazıyoruz.Siz sayın müşterilerimiz arasında her hangi bir fiyat ayrıcalıgının olmadını belirtmek amacıyla
Panel kurulum ücreti olan 75 tl lik tutarı sitemizde bu yüzden yayınlıyoruz…

KayseriPanel Sesli Sohbet Hizmetleri Kalitenin Tek Adresi

Panel hakkındaki yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı