KayseriPanel.Com

Web Tasarım - Seo - Reklam Ajansı Yazılım Hizmetleri

Google Seo Hizmetlerimiz

Google Seo çalışmaları sitenizin ilgili aranan kelimelerde en ön sıralarda google de yerini almasını saglayan bir optimize calışmasıdır.Seo çalışmaları hiç bir zaman yüzde yüz sonuç vermez fakat sitenizi çok iyi yerlere getirecegi ve pagerank degerini üst seviyelere çıkaracagı kesindir.İstenilen hit (Günlük Kullanıcı Girisi) oranına ve alınacak back link çalışmalarına göre seo fiyatları değişmektedir.Çok büyük rakamlar gibi görünsede seo ya verilen para hiçbir zaman boş değildir.
Seo hizmeti ücreti 2000 tl ve 5000 tl civarında değişmektedir.bu fiyatı sizin istekleriniz belirler.hangi kelimelerde çıkmak isteginiz ve pr degeri oranınıza göre belirlenir.
Dikkat edeceginiz bir nokta vardır.Seo hizmeti altında yasal olmayan yollarla hacklink vs dedikleri yöntemlerle sizlere daha uygun fiyatlar verebilirler.bu durumda siteniz googlede zarar görecek ve paranızı hiç ugruna harcagınıza şahit olacaksınız.bu yüzden seonun ucuzunu aramayın.
Seo Hizmetleri için 0 530 340 71 72 nolu telefonumuzu yada [email protected] msn adresimizden ulaşarak bilgi ve hizmet alabilirsiniz..

Yorumlar

Bu yazıya 1 yorum yapıldı

  • seo
    26 Aralık 2012

    Umarım faydalı oluyorsuzdur. Kolay gelsin

There are %1$s comments on this post

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı