KayseriPanel.Com

Web Tasarım - Seo - Reklam Ajansı Yazılım Hizmetleri

Google SandBox Filtreden Çıkma

Google SandBox yani google filtresine düşmüş bir site bilindigi gibi kendi kelimesinde dahi google sıralamalarında tamamiyle kaybolmakda ve sitenizin kullanıcı girişleri bu yüzden son derece kötü duruma düşmektedir.
Hatalı blog ekleme ve hatalı backlink kasmaları gibi bir çok sebebe baglı olan fitreye düşme olayından kurtulmak çok kolay değildir.Uzun emek ve zaman isteyen bir iştir ve garantisi yoktur.
Fakat KayseriPaneL seo optimizasyonu ile 15 gün içerisinde sitenizi filtreden çıkarma garantisi veriyoruz. Site Durumuna göre 400-600 tl Civarında rakamlarla Seo Optimizasyon ile sitenizi filtreden çıkarabiliriz.
Yüzde yüz garanti veriyoruz.Çıkmazsa paranız iade edilecektir.

KayseriPanel Sesli Sohbet Hizmetleri

Yorumlar

Bu yazıya 1 yorum yapıldı

  • sesliistiklal
    08 Eylül 2014

    bu..konuda..ve..panelcik..anlayışında..kayseripanele..adınız..gibi..güvenebilirsiniz.ben..yılardır..kayseripanelle..çalışmaktayım..çokda.mutluyum..şuan.kullanmakda.olduğum.domainim.sevgili.adminimde..belirtiği..gibi.sandboksa.girmişdi..ama.kayseripanel.sayesinde.1hafda.gibi.bir..zaman.içinde.bu..sorundan.kurtuldum..çok.mutluyum.çünkü.çok.sevdiğim.domainlerimden..biriydi.sizinde.çok.sevdiğiniz.domainlerinizden.biri.bu..sorunla.karşılaşırsa.korkmanıza.gerek.yok.niyemi..çünkü.kayseripanel.var.

There are %1$s comments on this post

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı