Tel : 0 530 340 71 72
ÜRÜNLERİMİZ
SUNUCU HİZMETLERİ
ODA FİYATLARI
BLOG
ARŞİV
BANKA
İLETİŞİM
Tel : 0 530 340 71 72 Skype : [email protected]
KayseriPaneL 10. Yılımızı Kutluyoruz

D
U
Y
U
R
U
L
A
R

sesli chat
KayseriPanel Web Yazılım

WordPress Özel Anasayfa Tasarımları

Açıklama :Yukarıdaki Tasarımlar Sadece Bir Kaç Ornek Gösterimdir.Bizimle İrtibata Geçerek Dilediginiz Tarzda WordPress Tasarımları Yaptırabilirsiniz.
DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER !!

1-) WordPress Sayfanız Kurulduktan Sonra Kısa Bir Anlatımla Size Destek Oluyoruz.Anlatılan Şekilde Uygulama Yaparsanız Sitenizi Google Aramalarında Yükseltebilir ve Sitenize Daha Çok Giriş Yapılmasını Saglayabilirsiniz.

2-) Yayınladıgınız Konuları Tekrar Silmemeye Özen Gösteriniz.Bu Google için Zararlıdır.Bizimle çalıştıgınız Sürece Blogunuzda Neler Yapmalısınız ? Bize Danışabilirsiniz.

3-) KayseriPaneL Sözleşmesi Geregi Kurulacak Blog WordPress Sayfanızda, Dil , Din , Irk, Ayrımı yapmak, Aşşagılayıcı ve hakaret içerici küfür, Argo Kelimeler, Yasa Dışı yayınlar,Porno içerik vb Gibi Yayınları Yazmanız Sözleşme Kurallarımıza Aykırı Oldugu için,KayseriPaneL Olarak Anlaşmamızı Tek Taraflı Olarak Fes Etme Hakkına Sahibiz

KayseriPanel Web Yazılım

KURUMSAL

Kurumsal kimliği ile tüm bireysel ve kurumsal müşterilerine aynı kalitede, hız ve performansı bir arada sunan KayseriPanel, aynı zamanda yeni nesil teknolojiyi takip ederek ilk yenilikleri müşterilerine sunmayı amaçlamıştır.

İLETİŞİM

ADRES: Organize Sanayi Bölgesi
8. Cadde No : 36
MELİKGAZİ / KAYSERİ

Tel : 0 (530) 340 71 72
Skype: kayseripanel.com
T. Destek: [email protected]

ns1.kayseripanel.net    | 


   ns2.kayseripanel.net

Copyright © 2005 - 2015 KayseriPanel.com - Tüm hakları saklıdır.
Tel : 0 530 340 71 72 Skype : [email protected]
Kayseri Panel Web Hizmetleri